Rottest Pompa

Rottest Pompa

Rottest Pompa Özellikleri

Rottest Pompa Benzersizdir

Rottest pompa, benzersiz malzeme teknolojisi ve üretim kalitesiyle sektördeki en kaliteli pompa ürünüdür.

Rottest, basınçlı yıkama makineleri endüstrisindeki en uzun soluklu çalışabilen pompayı tasarlamakta ve üretmektedir. Piyasanın 1,5 litre ile en geniş yağ haznesine sahip pompası sayesinde, ısı ve sürtünmeden kaynaklı aşınmaları en aza indirir.

Basınçlı yıkama makinalarında pompanın dayanıklılığı çok önemlidir. Pompa, basınçlı yıkama makinasının en önemli parçası olup, sürekli çalışan bu makinalarda aynı zamanda en çok arıza veren parçadır. Dolayısı ile pompanın sağlamlığı ve ömrü, makinanın servis süresi üzerinde kritik öneme sahiptir.

Yüksek basınç pompası, direkt olarak motora akuple olarak yerleştirilmiştir. Pompa basıncı ve su akışı by-pass regülatör sisteminden ayarlanabilir.

Su basıncı normalin üzerine çıktığında komuta regülatörü motor güç aktarımını keser, tehlikeleri önler, ayrıca elektrik motor sigorta korumalıdır.

Rottest pompa üretilirken, paslanmaz çelik pistonlar yerine seramik pistonlar kullanılmıştır. Tamamen seramik olan pistonlar ile aşınmalar engellenir ve pompa ömrü uzatılmış olur. Ayrıca krank şaft üzerinden basınç ve debi ayarlaması mümkündür.

Rottest Pompa Üretilirken Seramik Pistonlar Kullanılmıştır

Pompa dayanıklılığı üzerinde malzeme teknolojisinin çok büyük payı vardır. Rottest pompa üretiminde çelik yerine tamamen seramik pistonlar kullanılmıştır, bu Rottest pompayı muadillerinden ayıran çok önemli bir özelliktir.

Tamamen seramik pistonlar sayesinde sürtünmeden kaynaklı aşınmalar azaltılır. Piyasadaki seramik kaplama veya paslanmaz çelik pistonlara kıyasla çok daha uzun ömürlüdür.

Resimde seramik piston ve iç yapısı görülmektedir.

Seramik malzeme, bilindiği gibi çelik malzemeye göre hem ısı hem de aşınmaya karşı çok daha dayanıklıdır. Seramik pistonlar, piyasadaki çelik muadillerine göre çok daha uzun süre kullanılacak ve daha ağır basınç ve hizmet şartları altında bile uzun ömür sağlayacaktır.

Rottest Pompa Galvanizli Kovana Sahiptir

Pompa kullanımında gövdenin aşınım oranını azaltmak da servis ömrü üzerinde önemli etkiye sahip olacaktır. Rottest Ar-Ge ekibi, uzun yıllar süren çalışmalar ve simulasyonlar sonucunda, Rottest Pompa gövdesini aşınmalara karşı korumak amacıyla pompayı 3 adet galvanizli silindirik kovan ile donatmıştır.

3 adet galvanizli silindirik kovan, aşınmaları minimuma indirir.

Bu özellik de gövdeyi aşınıma karşı uzun vadeli olarak korur.

1,5 litrelik yağ haznesi, seramik pistonlar ve galvanizli silindirik kovan yapısı sayesinde Rottest Pompa mükemmel dayanıklılığı ile en ağır şartlar ve 24 saat kullanım sonunda bile çok uzun yıllar hizmete devam eder.

Yağ haznesi büyüklüğü de ısınma ve aşınma üzerinde önemli bir etkendir. Rottest’in tasarımında 1,5 litrelik yüksek kapasiteli bir hazne kullanılmış olup, aşınma oranının minimuma indirilmesi hedeflenmiştir.

Bu sayede Rottest Basınçlı Yıkama makinaları, uzun yıllar performans düşüklüğü yaşamadan hizmete devam etmektedir.

Rottest, deneyimli Ar-Ge ekibi ile sürekli yeni materyalleri test etmekte ve pompaların geliştirme çalışmalarına kesintisiz devam etmektedir.

Rottest pompa için detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen (0850) 220 60 70 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşın.

Sizi Arayalım

Sizi aramamızı isterseniz, aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterli. Uzman satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

[wpforms id=”9481″]

Bir yanıt yazın

preloader