Hakkımızda

2003 yılında Madencilik ve Sanayi grubumuzun yanında hizmete giren Akal Kurumsal A.Ş., 2007 yılında faaliyet alanlarını geliştirerek ev dışı tüketim sektörünün aranılan isimleri arasına girmiştir.

Firmamız plaza, ofis, fabrika, hastane, okul, restaurantlar, oteller, kamu kurum ve kuruluşları gibi ev dışı tüketim noktalarına endüstriyel temizlik makinaları, endüstriyel temizlik malzemeleri, temizlik kağıtları, ambalaj malzemeleri, iş güvenliği ekipmanları, temel ve yardımcı gıda ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Zengin ürün yelpazesi, geniş ve güçlü dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir.

Akal Kurumsal, 2011 yılından itibaren Nilfisk Temizlik Makinaları’nın yetkili bayiliğini almış; temizlik makinaları ve aparatları ile ilgili satış ve satış sonrası faaliyetlerine başlamış ve kısa sürede temizlik makinaları sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Nilfisk Viper ürün portföyümüzden hemen sonra Rottest Basınçlı Yıkama Makinaları grubu da bayiliklerimiz arasında yerini almıştır.

Rottest yıkama makinaları yetkili bayilik çerçevesinde, yıkama makinelerinin yanı sıra orijinal Rottest garantili yedek parça satışımız da bulunmaktadır. Bu çerçevede, sıcak ve soğuk tüm makineler için stoklu ve Rottest üretici garantili yedek parçaları da bulundurmaktayız.

Ayrıca, 2020 yılından itibaren İstanbul içinde yetkili servis hizmetlerimiz de devreye girmiş bulunmaktadır.

Her türlü endüstriyel temizlik makinesi ihtiyacı için sektörlere özel çözümler üreten Akal Kurumsal, eğitimli personeli, geniş ürün yelpazesi ve her gün yenilenen enerjisiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Tüm sorularınız, ürün bilgisi ve teklif talepleriniz için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için lütfen iletişim bilgileri sayfasını ziyaret edin.

preloader