Rottest Basınçlı Yıkama Makinası İncelemesi

Rottest Basınçlı Yıkama Makinası İncelemesi

Rottest Basınçlı Yıkama Makinası Hakkında

Rottest Basınçlı Yıkama Makinası, basınçlı yıkama sektöründe pek çok farklı firma ve model rekabet etmesine karşın, kalite ve dayanıklılık açısından rakiplerine göre çok farklı bir pozisyonda konumlanmıştır.

Akal Kurumsal, sektörde uzun yılların verdiği tecrübe ile Rottest iş ortaklığı kararı almıştır. Peki, Rottest’i sektördeki diğer markalardan ayıran başlıca özellikleri nelerdir?

Rottest Basınçlı Yıkama Makinası Neden Farklı?

Rottest Basınçlı Yıkama Makinası ürünleri, dayanıklılığı, verimliliği ve kalitesiyle rakiplerinden ayrılmaktadır. Rottest’i bu kadar kaliteli ve farklı yapan ise pompasıdır. Basınçlı makinalarında cihazın kalbi ve en önemli parçası olan pompa, sürekli çalıştığı için sürekli yüke dayanıklı olmalıdır. Aksi halde özellikle profesyonel kullanımda cihaz sürekli arıza yaparak çok ciddi bakım masrafları meydana getirecektir. 

Rottest, 1,5 lt yağ haznesine sahip dayanıklı pompası ile en ağır hizmet şartları altında bile maksimum servis ve minimum kesinti süresi sunar. Bu şekilde, uzun vadede en avantajlı seçenek haline gelir.

Rottest’in mükemmel pompa sistemi ile ilgili daha detaylı bilgi için Rottest Pompa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Rottest Pompa
Motora direk akuple Rottest Pompa sayesinde cihaz durmaksızın ısınmadan çalışır.

Ayrıca, Rottest makinalarda kullanılan tüm parçaların kalitesi ve işçilik seviyesi de maksimum düzeydedir. 30 yıllık tecrübesi sayesinde Rottest Basınçlı Yıkama Makinası ürünleri diğer muadillerinden çok farklı bir teknolojik seviyede bulunmaktadır.

Hem oto yıkama sektöründe, hem de sanayi kullanımında Rottest makinalar çok yüksek bir performans seviyesinde çalışmaktadır.

Rottest’in Avantajları

Yüksek performanslı pompalarının haricinde, Rottest makinaların gerek üretim gerekse dizaydan kaynaklanan pek çok farklı avantajı da bulunmaktadır. 

Piyasadaki en sağlam pompaların yanı sıra, Rottest basınçlı yıkama makinalarında IE2 standardında enerji verimliliğine sahip motorlar kullanılmaktadır.

Su akışı ve basıncın azalması halinde, sistem otomatik olarak durdurulur. Bu dış kaynakta meydana gelen ani bir kesinti veya cihaz içi oluşabilecek herhangi bir arızadan kaynaklanacak bir basınç değişikliği durumunda sistemi koruyacak bir sigorta görevi görecektir.

Rottest Basınçlı Yıkama Makinası
Rottest Basınçlı Yıkama Makinası ürünleri, en ağır şartlarda bile ısınmadan ve aşınmadan çalışır.

Yine su basıncı normalin üzerine çıktığında komuta regülatörü motor güç aktarımını keserek tehlikeleri önler. Ayrıca elektrik motor da sigorta korumalıdır.

Rottest modelleri, kimyasal/köpük püskürtme özelliği ile donanımlı olup kimyasal karışım dozaj enjektör ayarlıdır.

Ayrıca, tetikli modellerde Total Stop özelliği bulunmaktadır. Bu sayede cihazın kullanımı daha güvenli hale gelir. Rottest makinalarda 12m yüksek basınç hortumu da standart olarak sunulmaktadır.

Rottest Basınçlı Yıkama Makinası Modelleri

Rottest makinalar, genel olarak soğuk, sıcak soğuk ve sahra tipi olmak üzere üç kategoride üretilmektedir.

Soğuk basınçlı yıkama makinaları dış kaynağı ısıtmadan direkt olarak nozula göndermektedir.

Sıcak soğuk modeller ise kaynak suyu 30 dereceden 140 dereceye kadar ısıtma kapasitesine sahiptir. Sıcak soğuk modeller, soğuk modellere göre aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • Daha hijyenik temizlik sonuçları,
  • Daha az deterjan kullanımı,
  • Daha kısa kurutma süresi,
  • Temizlik için harcanan daha az süre.

Sıcak soğuk modeller mazot veya ısıtmalı olarak üretilmektedir.

Soğuk sulu ve sıcak soğuk sulu Rottest Basınçlı Yıkama Makinası modelleri
Soğuk sulu ve sıcak soğuk sulu Rottest Basınçlı Yıkama Makinası modelleri.

Sahra tipi modeller ise, elektrik kaynaklarının bulunmadığı çalışma ortamlarında bile zahmetsizce temizlik yapılabilmesini sağlamaktadırlar.

Sahra tipi basınçlı yıkama modelleri soğuk sulu olarak 200 bar normal ve yüksek debili olarak üretilmektedir.

Sahra tipi basınçlı yıkama makinası
Sahra tipi basınçlı yıkama makinası.

Rottest modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, dilerseniz Sanayi Tipi Basınçlı Yıkama Makinası ürünleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Sizi aramamızı isterseniz, aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterli. Uzman satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

[wpforms id=”9481″]

Bir yanıt yazın

preloader